Конструкції кріплення сонячних модулів Solar Roof Systems – це універсальні монтажні конструкції кріплення фотоелектричних модулів (ФЕМ).

Існують три основні типи систем кріплення: для плоских і скатних покрівль під які компанія Солар Стальконструкція проектує, виготовляє і монтує cистеми кріплення для дахів із застосуванням:
  • алюмінієвих профілів,
  • сталевих гарячеоцинкованих профілів,
  • профілів з оцинкованого рулону.

Правильне розміщення панелей на похилому даху, плоскій покрівлі і якщо захочете на фасаді будівлі і парканах, дозволить органічно вписатися в середовище, підкреслить сучасність і принесе дохід.

Системи кріплення SRS для скатних дахів

Ця система являє комплект несучих профілів, притискних елементів ФЕМ та кріплення, сполучного профілі зі кроквяної конструкцією або покрівлею.

Дана конструкція кріплення фотоелектричних модулів використовується в кріпленні для скатних дахів з кутом нахилу від 15 градусів до 60 градусів, при цьому розташування на даху може бути як портретне, так і альбомне.

Установка модулів для даху під кутом здійснюється паралельно площині самого даху, а також є можливість підняти кут до проектного.

Тип покрівлі під SRS для похилого даху: бітумна, метало та керамо черепиця.

Комплект систем кріплення для похилого даху складається з: комплекту кріплень до покрівлі, опорної рейки, притисків крайніх і середніх.
Проектування систем кріплення для даху під кутом здійснюється з урахуванням всіх вимог до монтажу ФЕМ.

Системи кріплення SRS для плоских дахів

Має вигляд конструкції кріплення фотоелектричних модулів, формує необхідний кут нахилу панелей.

На такому типі дахів кут нахилу зазвичай 10-20 градусів.

При розміщенні ФЕМ на плоскому даху, слід звернути увагу на деякі особливості:

  • невеликий кут нахилу ФЕМ значно зменшить вітряність, що в свою чергу призведе до зменшення навантаження на покрівлю;
  • знижується снігове навантаження на конструкції будівлі;
  • виключється взаємне затінення ФЕМ.

Системи кріплення SRS баластні для плоских дахів

Баластова система кріплення відмінне рішення для тих покрівель в яких не бажано, або неможливо пробивати отвори. Наприклад мембранне покриття, рубероідна гідроізоляція. Покрівля повинна відповідати декільком вимогам – мати кут нахилу не більше 5 градусів, витримувати навантаження від баласту.

Ми розробляємо і виробляємо системи кріплення високої заводської відповідності. Це означає, що на монтажі не потрібна доробка, системи збираються як конструктор.

У виробництві систем застосовуємо тільки конструкційну сталь, з подальшим гарячим цинкуванням, або алюмінієві напрямні.

Ми виготовляємо системи кріплення однорядні, дворядні, з можливістю різної орієнтації панелей, із застосуванням панелей на 60 осередків, 72 осередки, тонкоплівкові панелі.

Дуже важливо! Наша система кріплень не передбачає використання ФЕМ в якості несучого елемента, або елемента жорсткості. Такий конструктив не передає непередбаченє навантаження на ФЕМ, що могло б призвести до руйнування панелі.

Баластні системи кріплення, що імпортуються в Україну, не завжди відповідають цим вимогам, так як були розраховані для інших умов експлуатації.

Інженери компанії Солар Стальконструкція розробляють системи кріплення для кожного проекту індивідуально. Разом з інженерами-електриками ми зробимо систему з оптимальним розміщенням, кутом нахилу, і з урахуванням несучої здатності існуючих конструкцій

Система кріплення «Схід-захід» SRS-ESB

Дана система підходить для будь-яких плоских дахів і дахів з кутом нахилу до 8 °.

Дозволяє розмістити в 2-3 рази більше модулів на тій же площі поверхні, в порівнянні з системою, спрямованою на південь. Результат такої установки – суттєве збільшення генерації з тієї ж площі даху.

Виробництво енергії з СЕС «схід-захід» більш рівномірно розподіляється протягом дня і має меншу пікову потужність. А це зменшує можливість неконтрольованого перевантаження інвертора.

Особливістю системи «схід-захід» є її більша стійкість до аномальних погодних умов. Низька вага системи, в зоні установки сонячної станції, буде приємним бонусом.