Нова СЕС «Златопільска -2» запущена в генерацію

У Кіровоградській області з 30 вересня запущена в генерацію сонячна електростанція «Златопільска -2». Нагадаємо, що даний об’єкт наша компанія побудувала в рекордні терміни – 40 днів, в черговий раз, підтвердивши свою репутацію надійного, якісного та швидкого забудовника.

СЕС «Златопільска -2» щороку вироблятиме 8 427 МВт / год «зеленої» електроенергії і складається з 18 480шт сонячних панелей виробництва компанії Jinko Solar (КНР), яка є лідером серед виробників сонячних панелей.

Станція в Кіровоградській області буде генерувати екологічно чисту енергію, сприяти скороченню викидів в атмосферу – завдяки використанню даної сонячної електростанції вдасться знизити кількість викидів СО2 в атмосферу майже на 8 тис. тонн в рік, і зміцнить енергонезалежність України.

Вас може зацікавити