Супровід будівництва

Супровід будівництва сонячних електростанцій

Незалежний технічний нагляд за будівництвом об’єкта від служби замовника набуває все більшої популярності при реалізації об’єктів сонячної енергетики.
Інвестуючи і довіряючи реалізацію проекту EPC-компаніям, інвестор, не завжди отримує об’єктивну інформацію про хід будівництва, хоча повинен бути впевнений, що об’єкт створюється відповідно до акцептованого проекта без зловживань з боку підрядників.
Більшість підрядних компаній на етапі контрактації, обіцяючи швидкі терміни реалізації проекту, поступаються якістю обладнання, що постачається і виконуваних робіт, що може привести до збоїв при подальшій експлуатації або навіть виходом з ладу окремих елементів станції.

Солар Стальконструкція надає послуги з супроводу будівництва сонячної станції, виступаючи експертом і незалежним консультантом щодо виконання будь-якого етапу робіт, поставки обладнання, проектування, процедури підключення до мережі.

Експерти нашої компанії якісно проведуть аналіз пропонованих Вам проектних рішень і методів їх реалізації, що дозволить Вам найбільш ефективно управляти реалізацією проекту.