Системи кріплення на алюмінієвому профілі

Компанія “Солар Стальконструкція” розпочала власне виробництво дахових і наземних систем кріплення на алюмінієвому профілі. Універсальна система кріплень від “Солар Стальконструкція” застосовується на будь-яких типах дахів: плоских і скатних, з використанням баласту і інших покриттях з натуральною черепицею. Системи кріплення на алюмінієвому профілі дозволяють створювати конструкції будь-якої конфігурації з профілів одного типу для установки модулів на різних поверхнях.

Легка фіксація профілів і швидкий монтаж дозволяє впорядкувати всі монтажні елементи. Розробники створили нову систему з урахуванням всіх необхідних вимог і розробили зручні канавки і отвори, які легко монтуються, при цьому кріплення сонячних модулів додатково зміцнюються.

Нова система кріплень на алюмінієвому профілі вже показала себе на практиці. У місті Мукачево Закарпатської області реалізовано масштабний проект, де змонтована дахова сонячна електростанція потужністю 750 кВт.

Системи кріплення Solar SK для скатних дахів:

Кут нахилу до 60 градусів, при цьому розташування панелей на даху може бути як портретне, так і альбомне. Один ряд модулів кріпиться на два несучих профілю за допомогою міжпанельних і крайніх притисків.

Системи кріплення SolarSK для плоских дахів

Ця система має вигляд конструкції кріплення фотоелектричних модулів, формує необхідний кут нахилу панелей.

Системи кріплення SolarSK баластні для плоских дахів

Дані системи з алюмінієвого сплаву AlMg 0,7 Si ГОСТ 22233-2001 з антикорозійним покриттям за вимогами ISO 7599: 1983 призначені для установки ФЕМ на скатних і плоских дахах, а також наземних системах.

Системи розроблені з якісного алюмінію із захисним анодним покриттям, яке значно посилює його характеристики міцності і експлуатації.

Особливості систем кріплення ARS для скатних і плоских дахів Солар Стальконструкція:

  • Висока якість і довгий термін експлуатації (алюміній, захищений анодним покриттям).
  • Проста фіксація профілів.
  • Відмінне співвідношення ціна / якість.
  • Швидкий і простий монтаж. Має зручні канавки і отвори для монтажу.
  • Можуть бути використані на всіх типах дахів – плоских, дахах, з використанням баласту, на схильних покриттях і натуральних черепиці.
  • Універсальність конструкцій.
  • Максимальна заводська готовність.
  • Повна синхронізація всіх монтажних елементів і кріплень.
  • Комплектні поставки.