Системи кріплення для СЕС

Системи кріплення для СЕС завжди створюються за індивідуальним проектом замовника. Спочатку враховуються всі потреби і побажання клієнта. Велика увага приділяється всім технічним і будівельним характеристикам: дані будівельного майданчика, дані геодезичної зйомки та геології грунту, а також вітрових навантажень і сейсмічної активності району.

Однак, ми розробили і типові рішення, які можуть бути адаптовані під вимоги замовника. Системи кріплення ФЕМ для СЕС, які надає наша компанія, включає як статичні, так і динамічні конструкції, розташовувані на землі і будівлях будь-якого типу.

Підставою для всіх конструкцій є сталеві полегшені гнуті профілі, які виробляються з високоякісної рулонної сталі в комбінації з алюмінієвими профілями різного перетину.

Всі конструкції проходять додатковий антикорозійний захист. Для сталевих елементів – це гаряче цинкування, покриттям 70-150 мкм., Для алюмінієвих – анодування 10-20 мкм. Це дозволяє сталі довше зберегти антикорозійний ефект і гарантує термін служби в 25 років.

Наше підприємство спеціалізується на системах кріплення сонячних модулів наступних типів:

Системи кріплення Solar Mounting Systems

Універсальні монтажні системи кріплення сонячних модулів на відкритих майданчиках. Елементи несучої конструкції виготовлені з гнутих сталевих профілів власного виробництва з антикорозійним покриттям методом гарячого оцинкування або з алюмінію.

Дахові системи кріплення

Конструкції кріплення сонячних модулів Solar Roof Systems – це універсальні монтажні конструкції кріплення фотоелектричних модулів (ФЕМ), які можуть застосовуватися на скатних і плоских дахах з будь-яким типом покриття.

Фасадні електростанції

Фасадна установка конструкції фотоелектричних модулів – прекрасний варіант для тих, хто відводить важливе місце питанням енергоефективності та розумного розподілу площі.

Системи кріплення на алюмінієвому профілі

Універсальна система кріплень від “Солар Стальконструкція” застосовується на будь-яких типах дахів: плоских і скатних, з використанням баласту і інших покриттях з натуральною черепицею. Це дозволяє створювати конструкції будь-якої конфігурації з профілів одного типу для установки модулів на різних поверхнях.

Спеціальні системи кріплення

Компанія Солар Стальконструкція пропонує різні системи кріплення для установки сонячних модулів. За допомогою наших технічних рішень ви зможете вирішити самі нестандартні завдання щодо конструкцій для сонячних електростанцій.