Послуги

Якісний консалтинг з поновлюваних джерел енергії – це ключове питання для інвестора, який вперше зіткнувся з бажанням інвестувати в зелену енергетику. Як правило для вирішення виникаючих питань залучається професіонали, які мають практичний досвід реалізації проектів поновлюваних джерел енергії в своєму регіоні, тому що вони об’єктивно зможуть оцінити труднощі і проблеми на різних стадіях реалізації проекту.

ТОВ «Солар Стальконструкція» надасть необхідні консультації щодо:

  • підбору оптимальної площадки,
  • розрахунку періоду окупності і доцільності інвестування,
  • проектування архітектури станції, її інжинірингу та розташування на місцевості,
  • будівництва об’єкта і технічного нагляду за здійснюваними роботами,
  • моніторингу за якістю і своєчасністю поставок обладнання підрядниками,
  • юридичного супроводу угод.

Маючи практичний досвід реалізації великих проектів ми зможемо ефективно визначити доцільність застосування того чи іншого обладнання і розрахувати строк окупності Вашого проекту з урахуванням місцевих кліматичних умов і кон’єктурних відносин в країнах СНД і Східної Європи, розробити мережевий графік його реалізації і забезпечити якісний експлуатаційний сервіс введеного в експлуатацію об’єкта .

Сонячні електростанції

Солар Стальконструкція пропонує готові рішення по зведенню об’єктів сонячної енергетики.

Команда своїх фахівців спільно з партнерами забезпечить детальне опрацювання проекту будь-якої складності на будь-якому етапі його запуску.

Проектування сонячних станцій

ТОВ Солар Стальконструкція здійснює проектування сонячних електростанцій.

Процес проектування сонячних електростанцій – найвідповідальніший етап в реалізації проекту, так як необхідно враховувати безліч факторів: розташування майданчика, пропускну здатність мереж, наявність на майданчику інженерних мереж і комунікацій і звичайно ж правильно-підібране устаткування і компоненти майбутньої станції – тому при проектуванні таких об’єктів використовується спеціальне програмне забезпечення, і застосування тільки сертифікованих, що відповідає міжнародним стандартам компонентів, гарантує надійну роботу і безвідмовне функціонування станції.

Будівництво та монтаж сонячних електростанцій

Будівництво та монтаж сонячних електростанцій “Солар Стальконструкції”

Будівництво та монтаж сонячної станції здійснюється кваліфікованими досвідченими бригадами, у кожної з яких є своя спеціалізація.

Супровод будівництва

Незалежний технічний нагляд за будівництвом об’єкта від служби замовника набуває все більшої популярності при реалізації об’єктів сонячної енергетики.

Монтаж дорожніх огороджень

Компанія Солар Стальконструкція пропонує послугу монтаж дорожніх огороджень, виконаних із суворим дотриманням всіх технологічних процесів та виробничих норм. Це дозволяє компанії Солар Стальконструкція гарантувати високу якість і наскрізну стабільність характеристик виробів і виконаних робіт.

Забивка стальних паль

Щоб якісно і правильно забити сталеві палі, необхідно провести певний комплекс робіт, що мають на увазі технологічні і механізовані процеси різного типу. Для цього слід використовувати спеціальне обладнання і машини, які забезпечать необхідний рівень занурення паль в грунт.