XI Wystawa Energetyki Zrównoważonej Europy Wschodniej SEF 2019 KIJÓW – jak było?

16-18 października w godz W Kijowie z sukcesem odbyło się Wschodnioeuropejskie Forum i Wystawa Zrównoważonej Energii.

W Forum uczestniczyli eksperci w dziedzinie „zielonej energii”, głównym gościem Forum był Ambasador Republiki Włoskiej na Ukrainie Pan Davide La Cheichilia, który zaznaczył, że Ukraina jest na dobrej drodze do niezależności energetycznej.

Podczas Forum SEF 2019 KYIV Ministerstwo Energii i Ochrony Środowiska Ukrainy planuje utworzenie odrębnej grupy roboczej z inwestorami w zieloną energię w celu ochrony klimatu inwestycyjnego na rynku ukraińskim.

Szef Państwowej Agencji Efektywności Energetycznej Ukrainy Serhij Sawczuk zauważył w swoim wystąpieniu, że 4 miliardy euro „zielonych” inwestycji, które zostały zainwestowane na Ukrainie w ciągu ostatnich 5 lat, świadczą o tym, jak atrakcyjne i obiecujące projekty w dziedzinie zrównoważonej energii są na Ukrainie. Według niego inwestycje w projekty OZE są również istotnym impulsem do aktywizacji procesów gospodarczych, a trend ten powinien się nadal umacniać.

Ponad 600 delegatów – właścicieli i top managerów firm, a także ponad 70 prelegentów z 39 krajów – wzięło udział w XI Forum i Wystawie Zrównoważonej Energii Europy Środkowo-Wschodniej SEF2019 KYIV. Ponad 130 ukraińskich i międzynarodowych firm było wystawcami na wystawie SEF 2019 KYIV.

Było nam miło spotkać na targach wszystkich naszych klientów i partnerów. Dziękujemy organizatorom za taką imprezę. Jesteśmy pewni, że rok 2020 będzie jasny i bogaty w klientów dla wszystkich uczestników rynku zrównoważonej energii.

Do zobaczenia na CiSolar2020

You may be interested