Наземні системи кріплення

Різноманітність систем кріплення дозволяє будувати сонячні електростанції в будь-якій місцевості, на ділянках з різною геологією, складним рельєфом і агресивною хімією грунту.

Ми є авторами наших наземних систем кріплення для сонячних модулів, виробниками несучих елементів, і можемо змінювати конфігурацію під вимоги замовника і майданчики. Системи розраховані і призначені для монтажу у всіх кліматичних зонах України.

У конструкціях застосовується високоякісна конструкційна сталь, з цинковим покриттям від 20 до 120 мкм, згідно ГОСТ 9.307-89; ISO 1461: 2009 і технічним завданням замовника. За бажанням можливе застосування конструкцій з високоякісного алюмінієвого сплаву, з анодованим покриттям.

Наші системи можуть забиватися в грунт, бетонуватися за фактом забивання, встановлюватися на бетонні блоки.

Конструкції призначені для монтажу панелей на 60 осередків і на 72, вертикально або горизонтально орієнтовані, тонкоплівкові або двосторонні панелі так само можуть бути змонтовані.

Наземні системи кріплення Solar Mounting Systems (SMS) для всіх типів і рельєфів місцевості

DCIM100MEDIADJI_0054.JPG
photo_20160720_100934_01_1

Динамічні

Динамічні системи кріплення сонячних модулів

Динамічні системи кріплення (треккери) представляють собою опорні конструкції з розташованими на них фотоелектричних модулів (ФЕМ) з можливістю зміни кута нахилу модуля.

Статичні

Статичні системи кріплення сонячних модулів

Статичні системи кріплення являють собою конструкції з розташованими на них фотоелектричних модулів (ФЕМ) без можливості зміни кута нахилу модуля до горизонту.