Наші партнери

ТОВ «SJ Profile» є виробником гнутих профілів будь-яких конфігурацій під різні потреби клієнтів. Товщина виготовлених профілів – до 6мм, в асортименті компанії близько 500 типорозмірів. Компанія має два власних виробничих майданчика – в м.Києві та в Баришівському районі Київської області.

Компанія «PV Engineering Ukraine» спеціалізується на комплектації і будівництві сонячних електростанцій будь-якої складності і потужності «під ключ».

ТОВ «СТІ-Україна» є професійним постачальником промислового і ручного інструменту, металовиробів, спеціального кріплення і видаткових матеріалів. Наше підприємство постійно закуповує і використовує при виробництві систем кріплення і будівельно-монтажних роботах продукцію ТОВ «Сталь-Інструмент» під торговою маркою «ST»

PROFinAL – ваш експерт з індивідуальних алюмінієвих профільних систем. Завдяки напрацьованим багаторічним контактам зі штампувальними алюмінієвими заводами і виробничими підприємствами, ми пропонуємо наш товар в оптимальному співвідношенні ціни і якості.

Основним видом діяльності Power Montage є установка фотогальванічних систем будь-якої потужності. Power-Montage GmbH & Co. KG має досвід роботи на ринку будівництва ФЕС з 2007 року. За цей час було змонтовано, поставлено і підключено більше 450 МВт встановленої потужності. Реалізовано проекти в Німеччині, Італії, Швейцарії, Болгарії, Литві, Республіці Білорусь, Республіці Казахстан.

BISOL Group є європейським виробником високоякісних фотоелектричних модулів і систем кріплення, пропонуючи повний спектр сонячних рішень, доступних в більш ніж 55 країнах.

JA Solar Holdings Co., Ltd. є провідним світовим виробником високоефективних сонячних батарей. Наша продукція використовується в житловій та комерційній сфері, а також в контексті проектів наземних фотоелектричних електростанцій.

Розробка і впровадження відновлюваних екологічно чистих джерел енергії, створення генеруючих потужностей з використанням енергії вітру, сонця, води, біомаси.

PHOTOMATE є постачальником сонячних інверторів компанії HUAWEI в східній Європі.

Компанія Цетус заснована в 2005 році. Основними напрямками роботи компанії є виконання проектних робіт, будівельно-монтажних робіт, розробка проектів в сфері енергетики.