СОЛАР СТАЛЬКОНСТРУКЦІЯ ВВАЖАЄ ВАЖЛИВИМ ВНОСИТИ СВІЙ ВНЕСОК У СТІЙКИЙ РОЗВИТОК СУСПІЛЬСТВА,
І В РАМКАХ ПРОГРАМИ КОРПОРАТИВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ЗАЛУЧЕНОСТІ КОМПАНІЯ РЕАЛІЗУЄ ПРОЕКТИ,
ПОВ'ЯЗАНІ З КЛЮЧОВИМИ НАПРЯМКАМИ::

null

ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я

У портфелі корпоративних волонтерських заходів: допомога інфекційним лікарням м.Дніпро (передача обладнання для боротьби з COVID-19), будівництво спортивного майданчика для людей з обмеженими можливостями в парку ім. Глоби, м Дніпро (спільно з Rotary club), допомога в реабілітації дітей через Благодійні фонди, проведення акцій «День Донора», постійна адресна допомога благодійним фондам на лікування та реабілітацію дітей.
null

ОСВІТА

У Солар Стальконструкції ми віримо, що головним елементом успіху волонтерського руху є самі співробітники. Їх залученість, чуйність, уміння співпереживати і бажання приносити користь людям і суспільству. І головне завдання компанії в цьому випадку – надати можливість співробітникам відкрити в собі талант допомагати.
null

ЗАХИСТ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

Наші співробітники залучені до реалізації програми по створенню та підтриманню відповідальних закупівель та режиму економії. Ми економимо ресурси (електроенергію, воду, папір), відмовляємося від зайвих закупівель, і стимулюємо lean-consumption, використовуємо безпечні засоби і технології, здаємо в переробку відходи.
null

СПОРТ

Наші співробітники активно особисто беруть участь у волонтерських акціях на підтримку соціально незахищених верств суспільства.