Вуличні ліхтарі на сонячних батареях

Компанія Солар Стальконструкція виробляє інжиніринг, поставку і монтаж автономних сонячних ліхтарів, а так само є виробником опор освітлення.

Останнім часом все більшим попитом користуються вуличні ліхтарі на сонячних батареях. Принцип дії системи досить простий і надійний. Протягом світлого часу доби фотоелектричний елемент перетворює сонячну енергію в електричну і заряджає нею акумулятори. З настанням темряви ліхтарь автоматично включається і забезпечує освітлення до настання світанку.

Системи мають автономне електропостачання на базі сонячного модуля, що дозволяє з найменшими витратами вирішити проблему освітлення територій, які не мають централізованого електропостачання. Для зарядки акумуляторів, не обов’язкові прямі сонячні промені, сонячна батарея здатна вловлювати сонячну енергію навіть у похмуру погоду і зимову пору року.

Автономні вуличні ліхтарі

Для освітлення, як правило, застосовуються ліхтарі на світлодіодах за технологією LED, що істотно знижує енергоспоживання.
Автономні вуличні ліхтарі – є вигідною економічною альтернативою традиційному освітленню і не вимагають витрат на підключення до електромереж. До складу типової системи освітлення на основі фотоелектричних батарей входять:

  • Фотоелектричний модуль, безпосередньо перетворює енергію сонячного випромінювання на електрику.
  • Акумуляторна батарея для накопичення і збереження електроенергії, виробленої фотоелектричним модулем. Акумулятор є герметичним і не обслуговується, термін його строку служби залежить від моделі і складає від 8 до 12 років.
  • Контролер для управління режимами і оптимізацією зарядки / розрядки акумулятора з метою збільшення його строку служби, а також автоматичного включення і виключення освітлення в залежності від часу доби (укомплектовується таймером для налаштування режиму в заданий час).
  • Освітлювальний блок, що складається з плафона з лампою, що забезпечує необхідне світлове поле і освітленність. Залежно від призначення системи може комплектуватися натрієвими або світлодіодними лампами різної потужності. Термін служби освітлювального блоку становить 10 тисяч годин.
  • Опора сонячного ліхтаря.
  • Герметичний металевий бокс для розміщення контроллера і акумулятора.

Компанія Солар Стальконструкція пропонує Вам придбати вуличні ліхтарі на сонячних батареях, і випробувати унікальність нового інноваційного методу освітлення. Цей метод дозволяє правильно і економічно налаштувати вуличне, паркове, ландшафтне, а також фасадне освітлення для будівель і рекламних споруд. Ми враховуємо всі особливості конкретного проекту, вирішуючи поставлені задачі на максимально високому технічному рівні і з найбільш оптимальним співвідношенням ціни і якості.